Jdi na obsah Jdi na menu
 

Jezdecká škola Evy Drozenové

Naše sestry 

 

Koníci nás provází posledních 8 let. Když byla 1.dcera malá, jezdili jsme do různých stájí, nejprve jsme jezdili na provozních koních a později jsme pořídili koníka, kterého jsme ustájili ve sportovní stáji. Po několika letech se nám narodila 2.dcera a čas na dojíždění nebyl. Z úsporných důvodů koník začal bydlet u nás na zahradě a i 2.dcera začala koně milovat.Říkáme jí španělské děcko, protože od svých 3 let sedí na koníkovi a i po 6letech ji nemůžeme ze čtyřnohých kamarádů sundat dolů.Dnes už obě dcery závodí a celá rodina se přizpůsobila plně životu se zvířaty.      Nejmenší synek farmaří rád, ale nejradějí se podílí na řízení běhu hospodářství než by si sedl na koně. Dámy v něm vyvolaly určitý druh odporu k jezdeckému sportu, protože se stále vše přizpůsobuje koním, závodům, poklízení. Radimek se vždy ptá: "Kdy už si půjdeme konečně pohrát, stále jen makáme:"

Eva jezdí drezuru stupně S a T, má trenérské zkoušky. Její nejdůležitější svěřenkyní je její sestra, kterou trénuje od 3 let. Kristý jezdí zejména parkury stupně pony L a S.

Napsali o nás:http://www.equichannel.cz/kone-a-hribata-6-2012-jezdecke-soustredeni-s-emou-jancarovou-ii

 

Dne 26.5.Kristý získala bronzovou medaily na Mistrovství Středočeské oblasti v Dražce.

Na každém vítězství Bonda se podílí jeho doprovod shetlandský pony Bartík, který ho musí doprovodit na úplně všechny závody, Bond odmítá odjíždět z domova a zejména nenasedá bez Bárta do vozíku.Ve vozíku není díky své velikosti nikdy vidět a tak Vám ho představujeme.

bond-a-jeho-pruvodce-ramecek-kopie.jpg titi-a-bondikumelec.jpg

 

 

 

 

 

 

 

ena.jpg

 

 

 

ena-3.jpg

 

 

 

 


 

basco-1.jpg

 

 

bondik.jpg

bondik-2.jpg

 
 

Příspěvky

výuka jízdy na koni

8. 5. 2012

| Komentářů: 0

| Rubrika: Jezdecká škola Evy Drozenové